Top Language Jobs jest najlepszym w Europie specjalistycznym językowym portalem pracy. Prowadzimy europejską sieć portali pracy, świadczących usługi na rzecz wykwalifikowanych pracowników znających języki obce.

Ze wzgledu na stały wzrost zapotrzebowania na dwu- i wielojęzycznych pracowników, wiele firm zajmujących się rekrutacją online nie jest w stanie skutecznie obsługiwać rynku rekrutacji językowej. Zespół Language Jobs ma ponad 32 lata doświadczenia w sprzedaży, marketingu i rekrutacji językowej, co czyni nas wiodącym graczem w tej branży.

W obecnych czasach, gdy ponad 40% kandydatów korzysta z internetu w celu znalezienia pracy, rekrutacja online stała się główną drogą do ubiegania się posadę lub ogłaszania ofert pracy. Nasza szeroka wiedza marketingowa w tej dziedzinie w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii wyszukiwania sprawia, że Top Language Jobs przyciąga tysiące osób poszukujących pracy i znających języki obce.

Nasza strona została starannie zaprojektowana i przetestowana, tak aby proces poszukiwania ofert, odpowiadania na nie lub ich zamieszczania stał się jak najszybszy, najprostszy i najbardziej bezbolesny.

„Jeśli nie posługujesz się tym samym językiem, co Twój klient, jest to nie tylko niedogodność, gdyż w ostatecznym rozrachunku może Cię to kosztować zamówienia i miejsca pracy”
(Źródło: James Stinson, www.recruitment-online.com)

Jeśli poszukujesz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe, zarejestruj się, aby móc odpowiadać na oferty pracy i uzyskać dostęp do wielu opcji, takich jak powiadomienia na e-mail o nowo zamieszczonych ofertach pracy spełniających Twoje kryteria.

Jeśli reprezentujesz pracodawcę lub agencję rekrutacyjną i interesuje Cię rekrutacja kandydatów znających języki obce, zacznij ogłaszać swoje oferty pracy na Top Language Jobs, a uzyskasz dostęp do niezrównanej na rynku liczby wysoko wykwalifikowanych specjalistów posługujących się językami obcymi.

Aktualne rekrutacje