Zamieść swoją ofertę pracy

Top Language Jobs jest najlepszym w Europie specjalistycznym językowym portalem pracy.

Ogłaszanie się na Top Language Jobs to prosty, szybki i skuteczny sposób, aby dotrzeć ze swoją ofertą pracy do największej liczby specjalistów znających języki obce.

Płatność kartą kredytową / debetową

Ogłaszanie się na Top Language Jobs to prosty, szybki i skuteczny sposób, aby dotrzeć ze swoją ofertą pracy do największej liczby specjalistów znających języki obce.

Nowi klienci muszą zacząć od założenia konta Pracodawcy. Polega to na wybraniu nazwy użytkownika i hasła oraz podaniu danych kontaktowych swojej firmy i informacji dotyczących płatności kartą. Po utworzeniu konta można zamieszczać na naszej stronie oferty pracy, zmieniać je lub usuwać. Aby utworzyć konto, należy kliknąć tutaj.

Indywidualne wymagania lub stałe potrzeby rekrutacji

W razie indywidualnych wymagań lub regularnych potrzeb rekrutacyjnych prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem +44 208 920 7933 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dedykowany polskojęzyczny doradca z 11 letnim doświadczeniem w brażny na polskim rynku jest do Państwa dyspozycji i można się z nim skontaktować bezpośrednio pisząc na adres aneta@toplanguagejobs.com lub dzwoniąc pod numerem +44 208 920 7933.

W ten sposób można uzyskać więcej informacje na temat indywidualnych i korzystnych finansowo pakietów.

Zamawianie Media Pack

Aby zamówić Media Pack lub uzyskać więcej informacji na temat ogłaszania się na Top Language Jobs, prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem +44 208 920 7933, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub z polskojęzycznym doradcą pisząc na adres aneta@toplanguagejobs.com lub dzwoniąc pod numerem +44 208 920 7933.

Systemy zamieszczania ogłoszeń o pracę

Nie korzystamy z systemu pozycjonowania SOAP i HTTP. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Aktualne rekrutacje